IGRiT Posted September 25, 2016 Report Posted September 25, 2016 Dzisiaj przedostatni(choć w praktyce ostatni) dzień największej imprezy targowej z branży Agro - Agroshow, odbywającej się w Bednarach pod Pobiedziskami w Wielkopolsce. Jak co roku impreza to ogromna z kilometrami alejek i setkami stoisk wszelkiej maści producentów, choć w tym roku największym nieobecnym targów chyba jest firma Claas. Jak byliście i macie jakieś spostrzeżenia co do tej imprezy to zapraszam do dyskusji. Quote
Guest pyrka Posted September 25, 2016 Report Posted September 25, 2016 kupicje więcej nowych maszyn zasiejcie więcej warzywa a potem zastanawiacie się gdzie to sprzedać to nie tędy droga podstawą jest stały zbyt Quote
Guest rafał Posted September 25, 2016 Report Posted September 25, 2016 Maszyny bardzo drogie ziemniaki tanie zboże tanie cebula tania i za co coś kupić nowe?tylko popatrzec sobie i pomarzyć wole używane i tez jade Quote
Guest Gość 2 Posted September 26, 2016 Report Posted September 26, 2016 Tych nieobecnych było chyba znacznie więcej. Organizator starał się ukryć puste sektory rozsuwając pasy ewakuacyjne. Obrzeża terenu wystawy też wiały pustką. Stoiska wielu wystawców mniejsze jak w poprzednich latach. Generalnie daje się odczuć tegoroczne wyhamowanie branży. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.