Jump to content

prima warka


Recommended Posts

Posted

to chyba najgorsza grupa w terenie,w tym roku tam gdzie nie było gradu jabłko jest piękne,z 6t. dostarczonego loba do primy,wyszło mi 1600kg jabłka dobrego,resztę przemysł za który zapłacili mi po 14gr.,jeśli ktoś miał podobne przejście proszę pisać,ja osobiście sprawę kieruję do Rzecznika Konsumentów,poczekam na wynik jeśli to nie pomoże składam zawiadomienie do prokuratury,mam dokumenty przyjęcia oraz rozliczenie z sortowania,nie zamierzam pracować na darmozjadów.

Posted

To prawda. Miałem w ubiegłym sezonie tą nie przyjemność oddać na sortowanie Idareda. Z 20 ton wyszło 9 ton dobrego reszta przemysł. Oddałem świadomie, licząc się z odsortem jak to bywa na sortowni, ale to co wyszło po przesortowaniu to był jakiś żart. Żeby było jasne to np na 20 losowo wybranych jabłek 9 dobrych, 11 przemysł. ŻĄRT na pewno tak nie było wiem co oddawałem do sortowania. Na szczęście w okolicach Warki z kim by się nie rozmawiało to każdy omija tą grupę, Teraz warto było by żeby panowie z tej grupy zadali Sobie pytanie, kto im zawiezie jak sytuacja na rynku się wy normuje???? NIKT

Posted

szanowni koledzy,zwracam się do tych którzy mają ładne jabłko,nie oddawajcie tym złodziejskim grupom owocu za darmo,ładnego jabłka w całym kraju jest mało,70% to jabłko po gradzie, z wtórniakiem i drobne,oni o tym wiedzą i się ogłaszają aby skupić z rynku ładne jabłko a szczegulnie PRIMA WARKA największy przekręt w okolicy,za ładne jabłko będą jakieś pieniądze

Posted

szanowni koledzy,zwracam się do tych którzy mają ładne jabłko,nie oddawajcie tym złodziejskim grupom owocu za darmo,ładnego jabłka w całym kraju jest mało,70% to jabłko po gradzie, z wtórniakiem i drobne,oni o tym wiedzą i się ogłaszają aby skupić z rynku ładne jabłko a szczegulnie PRIMA WARKA największy przekręt w okolicy,za ładne jabłko będą jakieś pieniądze

Miałem i ja z primą do czynienia,na przemysł odrzucili 90% jabłka i zapłacili mi po 15 gr,a to dlatego że oni sprzedają po 22gr,włosy mi się zjerzyły jak zobaczyłem rozliczenie z sortowania,omijajcie prime w warce szerokim łukiem,życze im aby zbankrutowali.

Posted

Miałem i ja z primą do czynienia,na przemysł odrzucili 90% jabłka i zapłacili mi po 15 gr,a to dlatego że oni sprzedają po 22gr,włosy mi się zjerzyły jak zobaczyłem rozliczenie z sortowania,omijajcie prime w warce szerokim łukiem,życze im aby zbankrutowali.

 

Kolego, zapomniales sie przelogowac na drugie konto

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...