Guest rolnik Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 kazdy moze mieć kombajn anna 644 ale grime 140 sr nową stać tylko najlepszych rolników elite polskiego ziemniaka Quote
Guest ada Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 kopie swoją grimą i john deere właczam klimatyzacje a moje pracowniki w kurzu jak diabły Quote
Guest normalny rolnik Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 Wszystko z Wami w porządku? Quote
Guest mądry Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 jak kopie grimą sr 140 to sąsiedzi sie patrzą i podziwiają to jest kombajn a wydajnosc niesamowita Quote
Marcin Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 Proponuję wprowadzić możliwość pisania postów wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Podejrzewam, że większość tych "mądrali" nie będzie potrafiła się nawet zarejestrować. Syf się robi na forum przez takie bezsensowne dyskusje. Quote
IGRiT Posted August 28, 2016 Report Posted August 28, 2016 Wiadomość wygenerowana automatycznie ... Ten temat został przeniesiony z "Kategorie IGRiT → Maszyny" do "Około rolnicze → Wszystko i nic". Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.