IGRiT Posted January 19, 2016 Report Posted January 19, 2016 Informujemy, iż została wprowadzona zmiana zasad pisania w Opiniach o firmach Od dziś aby napisać opinię lub ostrzeżenie należy się zalogować. W ten sposób chcemy zwiększyć wiarygodność wszelkich dokonywanych tam wpisów. Pozdrawiamy Zespół Forum IGRiT Quote
Global Onions Holland Posted January 20, 2016 Report Posted January 20, 2016 W dniu 19.01.2016 o 16:32, IGRiT napisał: Informujemy, iż została wprowadzona zmiana zasad pisania w Opinio firmach: Od dziś aby napisać opinię lub ostrzeżenie należy się zalogować. W ten sposób chcemy zwiększyć wiarygodność wszelkich dokonywanych tam wpisów. Pozdrawiamy Zespół Forum IGRiT Bardzo mądre posunięcie! Quote
zielarz Posted February 21, 2017 Report Posted February 21, 2017 Bardzo mądre posunięcie! Oczywiście , że bardzo mądre trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa (wpisy). Ale już zasady o domniemanej niewinności to dość duża asekuracja ze strony administratora. Kiedy ja trzymam dowody na krętacza ( firmę słup ) wyłudzającą towar od chłopa, producenta czy jak się tam kto chce nazwać, Mam zamówienie, dane firmy, wystawioną fakturę, DOWÓD przelewu bankowego (przysłany w momencie przyjazdu samochodu po towar) i nie mogę podać tego do publicznej wiadomości, a może w tej chwili ktoś szuka wiadomości o firmie która jest spółką z o.o. z wpisem do KRS i to nie wczoraj tylko 2011 roku. Ja to wszystko sprawdziłem i, i tak straciłbym prawie 40 tyś zł., a nerwy. Szybko zareagowałem, towar odzyskałem, sprawę dalej prowadzi policja ,ale może teraz ktoś wyrywa sobie włosy z głowy "że dał się tak zrobić..." Uważam, że gdy ma się tak twarde dowody bandytyzmu trzeba to ujawnić, i zamiast trzymać rękę w nocniku, lamentować, biadolić i dawać uspakajać się przez policję np. "słowami proszę przyjść w poniedziałek może coś ustalimy" trzeba działać złapać złodzieja za jaja aż się zapowietrzy. Tyczy się to każdego pomniejszego złodzieja jak i dyrektora czy prezesa korporacji. IGRiT and Sadownik Grójec 1 1 Quote
IGRiT Posted February 21, 2017 Author Report Posted February 21, 2017 Asekurować się musimy bo nie chcemy być stroną w żadnych tego typu sporach i wikłać się w procesy sądowe. Oczywiście chcielibyśmy aby wszyscy kanciarze i oszuści skończyli tam gdzie ich miejsce, ale niestety nie jesteśmy tzw. Duchem Swętym i nie potrafimy zweryfikować jednoznacznie i osądzić czy jest prawdą dana opinia czy też ostrzeżenie, dlatego też namawiamy aby zawsze domniemać niewinności ale nigdy nie zaniechać ostrożności! Jeśli posiada Pan twarde dowody to proszę pisać bez obaw ale nie twardo skazując jednoznacznie bo od tego są sądy (kulawe niestety) tylko miękko zalecając ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją. Quote
zielarz Posted February 21, 2017 Report Posted February 21, 2017 Asekurować się musimy bo nie chcemy być stroną w żadnych tego typu sporach i wikłać się w procesy sądowe. Oczywiście chcielibyśmy aby wszyscy kanciarze i oszuści skończyli tam gdzie ich miejsce, ale niestety nie jesteśmy tzw. Duchem Swętym i nie potrafimy zweryfikować jednoznacznie i osądzić czy jest prawdą dana opinia czy też ostrzeżenie, dlatego też namawiamy aby zawsze domniemać niewinności ale nigdy nie zaniechać ostrożności! Jeśli posiada Pan twarde dowody to proszę pisać bez obaw ale nie twardo skazując jednoznacznie bo od tego są sądy (kulawe niestety) tylko miękko zalecając ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją. Dziękuję za rekcję i umieszczenie ostrzeżenia dla wszystkich na zakładce zioła. Quote
Sadownik Grójec Posted February 12, 2020 Report Posted February 12, 2020 Twarde dowody czyli np wyrok sądu ? Quote
IGRiT Posted February 13, 2020 Author Report Posted February 13, 2020 9 godzin temu, Sadownik Grójec napisał: Twarde dowody czyli np wyrok sądu ? Tak by było najlepiej - tylko na wyrok często trzeba bardzo długo czekać. Ważne aby każdy publikuący jakiekolwiek negatywne opinie miał cokolwiek na poparcie swojej tezy poza słowem (zdjęcie towaru, faktura itp.) co może przytoczyć w dalszej dyskusji na obronę lub potwierdzenie swoich słów. Pozatym proszę pisać bardziej miękko jesli tego wyroku nie ma - zalecając ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.