Jump to content

Recommended Posts

Posted

Informujemy, iż została wprowadzona zmiana zasad pisania w Opiniach o firmach

 

Od dziś aby napisać opinię lub ostrzeżenie należy się zalogować.

 

 

W ten sposób chcemy zwiększyć wiarygodność wszelkich dokonywanych tam wpisów.

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Forum IGRiT

Posted
W dniu 19.01.2016 o 16:32, IGRiT napisał:

Informujemy, iż została wprowadzona zmiana zasad pisania w Opinio firmach:

 

Od dziś aby napisać opinię lub ostrzeżenie należy się zalogować.

 

 

W ten sposób chcemy zwiększyć wiarygodność wszelkich dokonywanych tam wpisów.

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Forum IGRiT

 

Bardzo mądre posunięcie! 

  • 1 year later...
Posted

Bardzo mądre posunięcie! 

Oczywiście , że bardzo mądre trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa (wpisy).  Ale już zasady o domniemanej niewinności to dość duża asekuracja ze strony administratora. Kiedy ja trzymam dowody na krętacza ( firmę słup ) wyłudzającą towar od chłopa, producenta czy jak się tam kto chce nazwać, Mam zamówienie, dane firmy, wystawioną fakturę, DOWÓD przelewu bankowego (przysłany w momencie przyjazdu samochodu po towar) i nie mogę podać tego do publicznej wiadomości, a może w tej chwili ktoś szuka wiadomości o firmie która jest spółką z o.o. z wpisem do KRS i to nie wczoraj tylko 2011 roku. Ja to wszystko sprawdziłem i, i tak straciłbym prawie 40 tyś zł., a nerwy. Szybko zareagowałem, towar odzyskałem, sprawę dalej prowadzi policja ,ale może teraz ktoś wyrywa sobie włosy z głowy "że dał się tak zrobić..." Uważam, że gdy ma się tak twarde dowody bandytyzmu trzeba to ujawnić, i zamiast trzymać rękę w nocniku, lamentować, biadolić i dawać uspakajać się przez policję np. "słowami proszę przyjść w poniedziałek może coś ustalimy" trzeba działać złapać złodzieja za jaja aż się zapowietrzy. Tyczy się to każdego pomniejszego złodzieja jak i dyrektora czy prezesa korporacji.

Posted

 

 

Asekurować się musimy bo nie chcemy być stroną w żadnych tego typu sporach i wikłać się w procesy sądowe.

 

Oczywiście chcielibyśmy aby wszyscy kanciarze i oszuści skończyli tam gdzie ich miejsce, ale niestety nie jesteśmy tzw. Duchem Swętym i nie potrafimy zweryfikować jednoznacznie i osądzić czy jest prawdą dana opinia czy też ostrzeżenie, dlatego też namawiamy aby zawsze domniemać niewinności ale nigdy nie zaniechać ostrożności!

 

Jeśli posiada Pan twarde dowody to proszę pisać bez obaw ale nie twardo skazując jednoznacznie bo od tego są sądy (kulawe niestety) tylko miękko zalecając  ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją.

Posted

Asekurować się musimy bo nie chcemy być stroną w żadnych tego typu sporach i wikłać się w procesy sądowe.

 

Oczywiście chcielibyśmy aby wszyscy kanciarze i oszuści skończyli tam gdzie ich miejsce, ale niestety nie jesteśmy tzw. Duchem Swętym i nie potrafimy zweryfikować jednoznacznie i osądzić czy jest prawdą dana opinia czy też ostrzeżenie, dlatego też namawiamy aby zawsze domniemać niewinności ale nigdy nie zaniechać ostrożności!

 

Jeśli posiada Pan twarde dowody to proszę pisać bez obaw ale nie twardo skazując jednoznacznie bo od tego są sądy (kulawe niestety) tylko miękko zalecając  ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją.

Dziękuję za rekcję i umieszczenie ostrzeżenia dla wszystkich na zakładce zioła.

  • 2 years later...
Posted
9 godzin temu, Sadownik Grójec napisał:

Twarde dowody czyli np wyrok sądu ?

Tak by było najlepiej - tylko na wyrok często trzeba bardzo długo czekać.

Ważne aby każdy publikuący jakiekolwiek negatywne opinie miał cokolwiek na poparcie swojej tezy poza słowem (zdjęcie towaru, faktura itp.) co może przytoczyć w dalszej dyskusji na obronę lub potwierdzenie swoich słów.

Pozatym proszę pisać bardziej miękko jesli tego wyroku nie ma - zalecając  ostrożność przy kontakcie z daną firmą/osobą i podając swój numer telefonu dla wszystkich zainteresowanych szerszą informacją.

  • IGRiT changed the title to Opinie o firmach - zmiana

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...