Jump to content

Nie dajcie się oszukać przy sprzedaży ziemniaka


Recommended Posts

Guest Grzegorz
Posted

Proszę o kontakt na forum wszystkich, których oszukali ( klient - firma - kupił ziemniaki,a nie rozliczył się do końca ) i zalega z lat poprzednich . Były to  mi.in.firmy i osoby z województwa lubelskiego. Na początku płaci, zabierze kilka lub kilkanaście aut ,potem reklamacje i nie płaci.

Tak działają wiele lat i oszukują w całej Polsce. Pamiętajcie rolnicy najpierw kasa !! potem ziemniaki.

Guest Grzegorz
Posted

Dotyczy to sprzedaży ziemniaka dla handlarza z województwa lubelskiego na Węgry

 

Posted

Dotyczy to sprzedaży ziemniaka dla handlarza z województwa lubelskiego na Węgry

dzięki

Posted

Ten gość Tel. Podaje 608593773 zamówił u mnie ziemniaka cena 7.50zł przyjechał na miejsce daje 6 zł za 15 powiedziała ze nie zostawił ziemniaka i pojechał. Jak dla mnie zwykły naciągacz uważajcie na niego Tel. 608593773

Guest Franek_łódzkie
Posted

Cześć Grzesiek też miałem odczynienia z tym gościem chyba nawet nie ma działalności wyglądał na rolnika. Podobna sytuacja jak u Ciebie zamówił uzgodnił cenę a na miejscu obniżył...

  • 3 weeks later...
Posted

Witam, mi firma Sławpol. PPHU. Guzik Sławomir 32-104 Przesławice 45 nie wypłaciła za dostarczone ziemniaki młode do dziś dzień jest tego za około 6000zł odebrali towar ale nie przysłali faktury rr ani nic sprawę musze zgłosić do sądu uważajacie!!!!

Posted

Witam, mi firma Sławpol. PPHU. Guzik Sławomir 32-104 Przesławice 45 nie wypłaciła za dostarczone ziemniaki młode do dziś dzień jest tego za około 6000zł odebrali towar ale nie przysłali faktury rr ani nic sprawę musze zgłosić do sądu uważajac

Nie tylko ty masz ten problem z tym panem, zdecydowanie odradzam prowadzenie jakiego handlu z tą"firmą".

Posted

Tez nie zapłacili Ci za dostarczony towar może chcesz się przyłączyć do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie?

  • 4 months later...
Guest Gość
Posted

Proszę o kontakt na forum wszystkich, których oszukali ( klient - firma - kupił ziemniaki,a nie rozliczył się do końca ) i zalega z lat poprzednich . Były to  mi.in.firmy i osoby z województwa lubelskiego. Na początku płaci, zabierze kilka lub kilkanaście aut ,potem reklamacje i nie płaci.

Tak działają wiele lat i oszukują w całej Polsce. Pamiętajcie rolnicy najpierw kasa !! potem ziemniaki.

czy chodzi o Vita-pol Marek Bundyra z okolic Tom Lub?

  • 1 month later...
Guest Gość
Posted

Tak, to dokładnie ta firma. Z tego co wiem oszukała ludzi w całym kraju, wiele osób walczy o odszkodowanie w sądach... 

Guest rolnik na zagrodzie
Posted

czy chodzi o Vita-pol Marek Bundyra z okolic Tom Lub?

nie wiesz co się robi ? weź jakiś szwagrów kuzynów braci czy też siekiere a kasa będzie w zębach u tego dupka wiem z własnego doświadczenia!!

  • 2 weeks later...
Guest Sieradz
Posted

Ten gość Tel. Podaje 608593773 zamówił u mnie ziemniaka cena 7.50zł przyjechał na miejsce daje 6 zł za 15 powiedziała ze nie zostawił ziemniaka i pojechał. Jak dla mnie zwykły naciągacz uważajcie na niego Tel. 608593773

Jak chciałeś go w ch*ja zrobić żeby zapłacił ci więcej jak na giełdzie , więc wybacz .

  • 8 months later...
Posted

Kupuje od jakiegoś czasu ziemniaka, nigdy nie zdarzyło mi się żebym zgłaszał rolnikom reklamacje, zawsze wiem co kupuję, tzn. oglądam i oceniam w jakiej klasie mogę sprzedać i to ja ponoszę ryzyko. Zasady są proste, widzę towar, oferuję cenę, płacę i na tym koniec, bez żadnych zagrywek. Pozdrawiam wszystkich, szanujmy się nawzajem.

Posted

Napisałem o tym dlatego, że słyszałem o narzekaniu rolników na niektórych kupujących, ale nie wszyscy kupujący to naciągacze.

  • 4 months later...
Guest Rafał
Posted

Poszukujemy długów na Pana Marka Bundyra zamieszkałego Wólka Łosiniecka 22-672 właściciela firmy Vita-Pol Marek Bundyra. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt 71 34 59 101 lub biuro@retor.pl

  • 3 months later...
Guest Grzegorz
Posted

Witam. znalazłem ten wątek w wyszukiwarce google kiedy próbowałem znaleźć cokolwiek na temat oszusta Marka Bundyra z Tomaszowa Lubelskiego, ul. Wyzwolenia 44. obecnie mieszka prawdopodobnie w Szolnok na Węgrzech. Ostatnio mnie oszukał przy okazji śliwki. Teraz ten człowiek ogłasza się w kategorii jabłko i próbuje oszukać innych... posługuje się dwoma (mi znanymi numerami telefonów: 503 428 492 oraz 698010145. Moja propozycja to zrobić pozew zbiorowy a przy okazji dodawać wpisy na igricie przestrzegające innych przed tym oszustem i złodziejem.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...